سلام دوستان عزیزم

دیروز ظهر نماینده مجلس شهرستان اسلام آباد غرب که یکی از شهرستان های استان کرمانشاه می باشد در منطقه ریجاب مورد حمله تروریستی قرار گرفت . چون بنده اهل شایعه پراکنی و یا منتشر کننده اخبار نیستم اندکی صبر و تامل کردم و طی دیدن اخبار و سایت های خبری معتبر از این اخبار مطلع شدم .

دکتر حشمت الله فلاحت پیشه در این حمله تروریستی خوشبختانه سالم ماندند .

در این حمله که به خودرو حامل افراد ی تیراندازی کرده بودند دو نفر شهید و سه نفر مجروح شدند . دکتر فلاحت پیشه اظهار کردند که خداوند نخواست به درجه رفیع شهادت نائل شوند و این اقدام را یک کار تروریستی برنامه ریزی شده از خارج از کشور خواند و منطقه را امن خواند و گفتند در این منطقه اولین باری است که همچین اقدامی صورت میگیرد .

اما اگر بخواهم نقد و بررسی روی این موضوع کنم بحث ی و پیچیده می شود که اگر نیاز دیدم بعدا به شرح آن می پردازم .

روش های سرمایه گذاری و پربازده ترین روش

راهنمای باشگاه آگاه

کد گیری اوراق بهادار کارگزاری آگاه

منطقه ,حمله ,تروریستی ,شهرستان ,اخبار ,فلاحت ,در این ,آباد غرب ,اسلام آباد ,فلاحت پیشه ,شهرستان اسلام ,مجلس شهرستان اسلام

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جهانِ هیچ برنامه های اندروید و ویندوز نیک فایل امید احمدیانی Rainy Day وبلاگ امور فرهنگی و مذهبی پژوهشگاه فاوا آفِرَت کمک در فروش اینترنتی سوالات ضمن خدمت شیوه های موثر تشویق و تنبیه در تعلیم و تربیت ✳️ xmir org ✳️