با عرض سلام خدمت تمامی دوستان و خوش آمدگویی خدمت دوستان جدیدی که به وبلاگ بنده پیوستن این چند مدتی که نبودم و تشکر از دوستان همراهی که همچنان ما رو همراهی می کنن .

تا چند سال پیش توی خیابونای شهرمون همه خانم ها چادری بودن و اگه یه نفر بی چادر حتی سن پایین هم میدیدیم کلی تعجب میکردیم و همه هم غیرتی میشدن و غیرتشون اجازه نمیداد نگاهش کنن . اما تهاجم فرهنگی از راه های مختلف از جمله ماهواره وارد ملت ما شد و یه باره تند بادی اومد و همه ی چادر ها بر کنار شد . مثل اون وقتی که یه شبه دکتر فاطمی و مصدق شکست خوردن توی یک چشم بر هم زدن و توی یک شب فقط ، ما هم همون انقلابی ها توی یه شب و یه چشم به هم زدن چادر ها کنار رفت . ولی کاش به همین تموم میشد . یه روز مانتو ها کوتاه شد ، یه روز شلوار ها تنگ شد ، یه روز موی سر مدلش عوض شد ، یه روز شال ها عقب کشیده شد مثل ساعت زمستونی ، یه روز مانتو ها تنگ شد و دکمه های جلوشون برداشته شد . حرف اصلی و هدف اصلیم از این پست مقابله با همین مانتو های جلو بازه ، نمیدونم چی بهش میگن ولی خیلی زشته . از اولا که این مانتوا مد شد یه تاب تیره و شلوار تیره زیرش میپوشیدن و شالشون رو میکشیدن روش و مواظب بودن زیاد کنار نره ولی باز کم کم شاله رو از روش کنار زدن و تاب روشن و شلوار روشن زیرش میپوشن تا قشنگ بدنشون معلوم باشه .

توی این چند ساله این همه اتفاق سر حجاب افتاده شد و سکوت فراوانی شد ، گرچه صدایی بالا میومد با نگاه روشن فکری و عقب ماندگی سرکوبش میکردن ولی خدایی دیگه من نگران وضع حجاب شدم . خواهیم دید که مدتی بعد این مانتوا کلا در بیان و تاب شلواری بشن و  بعد مدتی شال هم کلا برداشته بشه که الانم برداشته شده ولی کامل نیست دوره ایه .

واقعا میترسم برای وضع حجاب . یه روزی بی حجاب میدیدیم تعجب میکردیم الان با حجاب ببینیم تعجب می کنیم . یه روزی بی حجابا مورد تمسخر قرار میگرفتن حتی توی جامعه هم الان توی جامعه با حجابا تمسخر میشن ، گرچه خدا تحسینشون میکنه ولی خوب اینجوریه .

خدایی بیایم یه کاری بکنیم . این تابستون خیلی تلاش کردم یه استارتی بزنیم ولی خوب دوستان کمک نکردن . انجمن زدیم ، وبلاگ ساختیم . اینجا پست گذاشتیم ولی خوب یک دست صدا نداره .

امروز فقط میتونم دعا کنم که آخر و عاقبت این وضع ختم به خیر بشه .

چشما هرزه شده و حجابا عشوه گر . این وضعیت آخر و عاقبت خوشی نداره . مواظب باشیم . اعتقاداتمون کمرنگ نشه . محرم نزدیکه خودمون رو آماده کنیم برای تغییرات اساسی و مانوس شدن با امام حسین .

التماس دعا

روش های سرمایه گذاری و پربازده ترین روش

راهنمای باشگاه آگاه

کد گیری اوراق بهادار کارگزاری آگاه

یه ,، ,ها ,ولی ,هم ,توی ,یه روز ,شد ، ,، یه ,ولی خوب ,شد و

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امیر تکنولوژی کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد تالیف ریتا اتکینسون ترجمه محمد تقی براهنی بوشهر همیشه آباد کافه بهشت برج خنک کننده | برج خنک کن | قیمت برج خنک کننده وبلاگ رسمی موازی دانلود کنید و لذت ببرید کسب درآمد اینترنتی جهان کوچک من port-bicycle