یک ماه خوب یا بد ، با روزه یا بی روزه ، مهمان خدا بودیم و شیطان دست و پا بسته بود .

مگر ما یک ضرب المثل نداریم که همنشینی بر افراد تاثیر میگذارد !!!!!!!!!

یک ماه مهمان خوبان بودیم و با او نشست و برخواست کردیم ، حالا منتظریم که اثراتش را ببینیم نه اینکه یازده ماه بعدی را باز در کمال جهالت به سر ببریم ، خدایا یک ماه عباداتت کردیم و شیطان که نبود ولی گناهان کمی که انجام دادیم از سر عادت بود و نفس لوامه که از شیطان بدتر و قوی تر است و باید به تفسیر قرآن با آن جهاد اکبر کرد . ولی خدایا ترسم از این است که زحمات یک ماهم به واسطه گناهانم از بین بروند .

خدایا فقط با یاری تو میتوانم از گناهان دوری کنم و از خطوات شیطان پیروی نکنم .

خدایا به تو پناه آورده آورده ام و امسالم را میخوام بیمه کنی .

خدایا فقط از تو کمک میجویم که تو بهترین کمک کنندگانی و منت بر سر کسی نمیگذاری .

راستی خداوندا فردا جمعه است و انتظار دارم .

خدا کند که بیاید .

آیا فردا می آید . آیـــــــا فردا روز موعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد است .

خـــــــــــــــــــــــــــــــــدایا کمک کن تا که این انتظار اتمام یابد .

اللهم عجل لولیک الفرج

اگر او بیاید دیگر از گناه در امان می مانیم (تاثیر همنشین که گفتم و بر اساس روایات کشته شدن شیطان به دست پیامبر مد نظر است و در مملکت امام زمان و اسلامیش با دیدن او نا گزیر انسان از گناه دوری می کند تا شبیه امام زمانش شود)

روش های سرمایه گذاری و پربازده ترین روش

راهنمای باشگاه آگاه

کد گیری اوراق بهادار کارگزاری آگاه

یک ,شیطان ,خدایا ,تو ,، ,سر ,یک ماه ,است و ,خدایا فقط ,از گناه ,بودیم و

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش عکاسی وبلاگ دست نوشته های ویکی راه شرکت نونگار پردازش نرم افزار پخش مویرگی دسیما چالش های زیست محیطی تنها مرجع رسمی پروژه های تولید محتوا و ساخت بازی در ایران معرفی محصولات زناشویی مجاز خرید بیت کوین وبلاگ حقوقی رضا زالی