سلام دوستان

معلوم شد ما اعتقاداتی مشترک داریم تا حدودی ، مطالب این چند روزم اکثرا زنجیره ای و دنبال همه لطفا اگه دوست دارید از ابتدا بخونید .

هممون با رابطه قبل از ازدواج یا همون دوست پسر و دوست دختر مخالفیم . تا حدودی هم به عوارضش آگاهیم اما خلاصه میخوام راجبش حرف بزنیم .

آقا رابطه با جنس مخالف اولین عارضش افزایش سن ازدواجه ، ما که این همه مینالیم ای داد سن ازدواج رفته بالا عارضه همین کار خودمونه ، البته عوامل دیگه ای هم توی این امر دخیلن که من منکر اونا نیستم ، مثلا آرایش کردن و بی حجابی باعث افزایش سن ازدواج میشه ، تحصیل زیاد یا بگم طول کشیدن تحصیلات ، مشکلات بی کاری ، مشکلات اقتصادی و . هم جز مشکلات افزایش سن ازدواج هستن اما این مشکل دوست شدن با جنس مخالف ازدواج رو به تاخیر میندازه ، از خدا پنهون نیست یکی از عوامل ازدواج غریزه جنسیه و وقتی فرد از راه اشتباه اونو کنه دیگه تن به ازدواج نمیده ، حالا بگذریم فعلا تا وقتش حرف میزنیم ، توی این رابطه خیلی از نیاز های جنسی فرد میشن چه از طریق حرف زدن تلفنی چه پیامی ، اما همه این ها موقته . و انسان با ازدواج نصفی از دینش کامل میشه (پیامبر)

عارضه بعدی این بی بند و باری جامعس ، کی راضی میشه از محارمش با کسی دوست بشه ؟ آیا این رابطه برای محارمش موجه که میره دنبال ناموس مردم ؟

این دوستی ها باعث میشه که فرد دیگه به واسطه گناه ارتباط با نا محرم ، روی حجابش و دیدن بدنش دیگه سخت گیری نکنه و حاصلش یک نگاه به بازار و خیابون هاست .

سخت نگیرید راجب حرفام ، خیلی حرف دلی دارم که بزنم و هزار تا عارضه میتونم نام ببرم ولی طولانی شد فقط این عارضه که الان میگم از همشون مهم تره

فردی که قبل ازدواج با غیر هم جنس دوست بوده بی شک توی زندگیش فرد بی اعتمادی میشه ، حتی توی زندگی مشترکش ، حالا می خواد با همون دوست دخترش ازدواج کنه که این خیلی بدتر و شدیدتره و همیشه فکر و خیال اینکه در غیابش خیانت بکنه بهش و یا با کسی در ارتباط باشه پنهونی ، اما اگر با همون دوست دخترشم ازدواج نکنه (معذرت می خوام هاااا ولی این یعنی با دوست دختر مردم ازدواج کنه) کار از این بدتره .

احتمال داره توی زندگی بعد ازدواج نا موفقی اتفاق بیفته و برای انتقام سراغ همدیگه بیان ، عکسایی که داشتن لو بره و آبرو ریزی بشه ، این ها هر کدومش طومار داره ولی من سعی کردم خلاصه بگم و به ذکر همین چند مورد اکتفا کنم

روش های سرمایه گذاری و پربازده ترین روش

راهنمای باشگاه آگاه

کد گیری اوراق بهادار کارگزاری آگاه

، ,ازدواج ,دوست ,میشه ,رابطه ,بی ,همون دوست ,سن ازدواج ,افزایش سن ,توی این ,دوست دختر

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دستگاه حضور و غیاب بهسازان توسعه آرمان (بتا) ClinicRavan Mehraban هنرستان تربیت بدنی و علوم ورزشی امام علی (ع) شهرکرد آموزشگاه مجازی هدهد فودروح قیمت لحظه ای و آنی بیت کوین world seishin kyokushin kerman سین جیم دین فرازملک - خرید و فروش باغ ویلا در محمدشهر و زیبادشت