یک ماه خوب یا بد ، با روزه یا بی روزه ، مهمان خدا بودیم و شیطان دست و پا بسته بود .

مگر ما یک ضرب المثل نداریم که همنشینی بر افراد تاثیر میگذارد !!!!!!!!!

یک ماه مهمان خوبان بودیم و با او نشست و برخواست کردیم ، حالا منتظریم که اثراتش را ببینیم نه اینکه یازده ماه بعدی را باز در کمال جهالت به سر ببریم ، خدایا یک ماه عباداتت کردیم و شیطان که نبود ولی گناهان کمی که انجام دادیم از سر عادت بود و نفس لوامه که از شیطان بدتر و قوی تر است و باید به تفسیر قرآن با آن جهاد اکبر کرد . ولی خدایا ترسم از این است که زحمات یک ماهم به واسطه گناهانم از بین بروند .

خدایا فقط با یاری تو میتوانم از گناهان دوری کنم و از خطوات شیطان پیروی نکنم .

خدایا به تو پناه آورده آورده ام و امسالم را میخوام بیمه کنی .

خدایا فقط از تو کمک میجویم که تو بهترین کمک کنندگانی و منت بر سر کسی نمیگذاری .

راستی خداوندا فردا جمعه است و انتظار دارم .

خدا کند که بیاید .

آیا فردا می آید . آیـــــــا فردا روز موعـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد است .

خـــــــــــــــــــــــــــــــــدایا کمک کن تا که این انتظار اتمام یابد .

اللهم عجل لولیک الفرج

اگر او بیاید دیگر از گناه در امان می مانیم (تاثیر همنشین که گفتم و بر اساس روایات کشته شدن شیطان به دست پیامبر مد نظر است و در مملکت امام زمان و اسلامیش با دیدن او نا گزیر انسان از گناه دوری می کند تا شبیه امام زمانش شود)

روش های سرمایه گذاری و پربازده ترین روش

راهنمای باشگاه آگاه

کد گیری اوراق بهادار کارگزاری آگاه

یک ,شیطان ,خدایا ,تو ,، ,سر ,یک ماه ,است و ,خدایا فقط ,از گناه ,بودیم و

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید | گل صدا | سایت آهنگ | دانلود آهنگ فارسی | دانلود آهنگ آذری خلاصه مدیریت حقوق و دستمزد یوسف رونق pdf کرمی دکوراسیون داخلی و معماری طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل سوم ابتدایی تمرین های کلاس آموزش 3DsMax محمد امین حری طاها ارومیه افزایش فروش مغازه